Kajak huren - 8 uren (volledige dag)
Met deze formule kies je voor een hele dag op het water. Gegarandeerd kom je lekker vermoeid maar helemaal zen van het water. De tocht kan je helemaal tot in Baarle (of verder richting Drongen) brengen en terug. Wens je een tocht te ondernemen helemaal tot in Gent centrum? Ook voor de sportieve kajakker zal het wellicht te hoog gegrepen zijn om dit heen en terug te ondernemen. Neem in dat geval gerust even telefonisch contact op om te zien of wij voor het vervoer van de kajaks terug kunnen instaan.
Het huren van een kajak is steeds inclusief peddel en zwemvest (verplicht). Op vraag geven we jou graag een waterdicht tonnetje mee of kan je een rugzak bij ons in bewaring geven.
Kinderen tem 6 jaar kunnen gratis mee in de kajak als ze geen zitje innemen, maar dus in een duokajak, tussen 2 volwassenen. De kinderen krijgen van ons ook een zwemvest (verplicht).
Kinderen onder 12 jaar betalen slechts € 16 ipv € 22 pp.